Оператори безпілотних літальних апаратів 77-ої окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади успішно знищили російську реактивну систему залпового вогню «Град» разом із боєкомплектом.

Про це повідомляє Телеграм-канал РУБАКА.

«Внаслідок точного влучання у ворожий «Град» сталася детонація боєкомплекту, що призвело до його повного знищення», — зазначили військові.

Цей успішний удар ще раз демонструє ефективність застосування БПЛА.

У мережі показали, як українські захисники знищили російську РСЗВ “Град” разом з БК