У Маріуполі фіксують обміління Кам’янського водосховища, що поглиблює проблему водозабезпечення міста.
Про це повідомила міська рада у Телеграмі.
«Кам’янське водосховище поблизу окупованого Маріуполя має критичний рівень обміління…Водосховище раніше було резервним джерелом водопостачання. Тепер воно має значне зниження рівня води, що видно по оголеному дну», – йдеться у повідомленні.
У міськраді нагадали, що російські загарбники не можуть вирішити проблему водозабезпечення захопленого міст. З березня вони вводять графіки на водопостачання до будинків жителів, що пов’язано із критичним обмілінням Старокримського водосховища, яке з початку російської окупації стало основним.






