На японській залізниці курсує потяг із жовто-блакитними вагонами на знак підтримки українських залізничників.
Про це інформуєУкрінформ.
"Японська компанія Kotohira Railway на знак поваги до українських залізничників, які рятують людей з гарячих точок та ризикують власним життям, запустила потяг у кольорах українського прапора", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що покататись у такому вагоні можна в місті Такамацу.







