Внутрішньо переміщені особи, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок "Дія", але не отримали її, мають можливість оформити заяву повторно до 1 жовтня.
Про це повідомилоМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
«Для цього потрібно до 1 жовтня цього року прийти особисто до органусоцзахистута написати ще одну заяву. Або ж надіслати таку заяву поштою. При цьому треба зазначити, зокрема, номер банківського рахунку (за стандартом IBAN) або персональних даних одержувача та підтвердити факт подання через Дію попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад скріншот)», – зазначили у відомстві.
Протягом 10 днів з дня надходження заяви допомога має бути призначена.






