Збільшення кількості прикордонників є умовою реалій, які діють сьогодні. У ДПСУ мають намір посилити свої можливості, щоб збільшити рівень безпеки.
Про це заявив речник Дерприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.
“Державна прикордонна служба зараз формує і продовжує посилювати свої можливості, створюючи підрозділи нового зразка бригадного типу. Тобто ті підрозділи, які фактично можуть здійснювати бойові дії, маючи на озброєнні артилерію та інші засоби для ураження техніки противника. Тому саме цим і спричинено збільшення чисельності штату ДПСУ, тому що надалі ці підрозділи будуть тримати оборону кордону. Це вже не буде та модель охорони, яка була раніше. Це вже буде військова складова”, — заявив Андрій Демченко.
Нагадаємо, 24 квітня народні депутати Верховної Ради проголосували за відповідне рішення. Кількість прикордонників зросте до 75 тисяч військовослужбовців. Урядовий законопроєкт № 11091 підтримали 327 народних депутатів.






