Українські прикордонники-оператори БпЛА з підрозділу «Фенікс» успішно знищили кілька одиниць ворожої техніки на Донеччині.
Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.
Під ударом дронів окупанти втратили танк, гармату та наземний роботизований комплекс.
Крім того, військовослужбовці виявили й ліквідували малу піхотну групу противника.
У Донецькій області українські прикордонники знищили російську техніку (відео)






