Друг президента Володимира Зеленського, режисер Олексій Кирющенко, увійшов до компанії Ел-енерго і почав займатися постачанням електроенергії.
Як передає NV, за даними Bihus.info, після його приходу компанія одразу вигравала багатомільйонні тендери, переважно з комунальними підприємствами.
Журналісти виявили, що найбільший тендер компанії у 2024 році – від Дніпроводоканалу на 865 млн грн – фактично був розрахований на одного учасника через специфічні умови, які дозволяли постачати імпортовану електроенергію.
За даними розслідування, оборот компанії з моменту приходу Кирющенка перевищив 1,5 млрд грн, а за 2025 рік він отримує дивіденди по три мільйони на місяць.






