Російський пропагандистський телеканал Russia Today показав репортаж, у якому продемонстровано нібито готові до застосування зразки гранатометів іноземного виробництва.
Їх захопили бойовики самопроголошеної «ЛНР» у ході військових дій в Україні.
Про це пише видання Guildhall.
У кадрі показані розкладені землі стріляних тубусів від одноразових протитанкових реактивних гранатометів AT4 шведського виробництва. Ми цілий склад затрофеили. Застосовуємо. Спасибі Швеції», — каже полковник бойовиків «ЛНР» Володимир Полуполтінних.
Поруч лежали дві шведсько-британські переносні керовані протитанкові ракети NLAW. «Реч несерйозна, бо кожен другий акумулятор неробочий. Тому вони (ЗСУ) їх практично не застосовують», – сказав Полуполтінних.
За його словами, противник «біжить» та кидає зброю, а також військову техніку. «Ракет натрофеїли (нам) вистачає. Трофеємо всю їхню техніку, ставимо до ладу, вона зараз на передовій», — додав полковник (орфографія збережена).





