Столичний суд виніс вирок 42-річному чоловіку за пограбування військовослужбовця на станції метро «Вокзальна».

Про це повідомляє поліція Києва.

Зловмисник непомітно забрав рюкзак з ноутбуками, телефонами та навушниками і вийшов із метро. Поліція повідомила йому про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ.

Суд призначив покарання — 5 років та 1 місяць позбавлення волі.