У Луганській області внаслідок російської агресії практично увесь окупований Лисичанськ вже рік перебуває без електропостачання.

Про цеповідомляєголова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За словами Лисогора, у Лисичанську люди чекають хоча б на якісь блага цивілізації. Немає ані комунальних послуг, ані роботи.

"Практично усе місто вже рік перебуває без електропостачання",— зазначив він.

Також у місті відчувається гостра нестача лікарів та медикаментів — рятувати цивільних майже нікому і нічим.

Окрім того, люди знаходяться в інформаційній блокаді.

Нагадаємо,з тимчасово захопленої російськими військами Луганської області вдалося повернути до родини 14-річного хлопця.