Згідно з оновленнями в законодавстві, військовозобов’язаним громадянам більше не потрібно особисто відвідувати ТЦК для сплати штрафу за порушення правил військового обліку. Тепер вони можуть подати заяву через мобільний додаток “Резерв+”.

Про це повідомляє портал inseinin.com.ua.

Громадяни, які порушили правила військового обліку та отримали штраф від територіального центру комплектування, тепер мають можливість дистанційно оплатити його.

Згідно з новим законом №12093, передбачена опція дистанційної сплати штрафу.

Читайте також: В яких випадках можна не з’являтися до ТЦК для оновлення приписного

Щоб сплатити штраф без відвідування ТЦК, потрібно подати заяву через “Резерв+”. У цьому випадку справу розглядають без складання протоколу і участі порушника, а постанова про штраф на суму 17 000 грн приймається заочно.