Штурмовий полк «Сафарі» бригади «Лють» та 1-й окремий загін ЦСП «Омега» провели спільне бойове тренування зі штурму ворожих окопів.
Про це повідомили на сторінці ОШБ НПУ «Лють» у Facebook.
Воїни відпрацьовували злагодженість, підтримку один одного під вогнем та порятунок поранених.
«Разом ми сильніші, і єдині в бою», — наголосили спецпідрозділи.
Спільні тренування провели підрозділи «Лють» та «Омега»





