Головний медійний воїн з НАТО заявив під час прямого ефіру у своїй авторській програмі «Повний контакт», що Росія має перемогти НАТО в Африці.           

«Ми повинні завдати рішучої поразки країнам НАТО в Африці», – заявив з кам’яним обличчям пропагандист.

Правда не уточнив, в яких саме країнах на Африканському континенті треба перемагати НАТО.

Африки пропагандисту напевно замало і він почав розповідати, що Росія має «серйозно битися на території Європи за право народів Європи обирати собі справжній уряд». А ще Соловйов почав розповідати, що  Європа має «горіти у праведному вогні». 

Агресивна риторика у бік Європи з моменту обрання Трампа не змінювалася, а ось про США пропагандисти старалися говорити або нейтрально, або навіть записувати у друзі РФ.

Потім, після декількох заяв американського президента, де лунали відверті претензії до Путіна, щодо того, що російський диктатор не хоче закінчувати війну, при цьому розповідаючи різну маячню, риторика російської пропаганди кардинально змінилася.                    

Нещодавно пропагандист Соловйов  погрожував ударами по США, лякаючи ракетами «Посейдон».

Минулого тижня Соловйов та інші пропагандисти отримали вказівку починати мочити президента США Дональда Трампа.  До цього процесу долучилася й Ольга Скабєєва. А Маргарита Симоньян навіть почала анонсувати «ядерний ультиматум» для США. 

Варто зауважити, що ті пропагандисти, які наразі повернулися до традиційної агресивної риторики у бік США, ще взимку та навесні нахвалювали Трампа. Соловйов ласкаво називав Трампа «трампушкою».   

Маргарита Симоньян вихваляла Трампа, розповідаючи, що він «має купецьку свідомість».