Сенат США одностайно ухвалив резолюцію про засудження президента РФ Володимира Путіна як військового злочинця через звірства військ окупантів під час війни проти України.
Про це повідомляє Reuters.
"Всі ми в цьому залі об'єдналися разом з демократами та республіканцями, щоб сказати, що Володимир Путін не може уникнути відповідальності за звірства, скоєні проти українського народу", – заявив перед голосуванням лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер.
Резолюція була представлена сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом, її в підсумку підтримали сенатори обох партій одноголосно.
У документі також звучить заклик до Міжнародного кримінального суду в Гаазі та до інших країн переслідувати російських військових у будь-якому розслідуванні військових злочинів, скоєних під час вторгнення РФ в Україну.
Нагадаємо, раніше держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив главі МЗС України Дмитру Кулебі зобов'язання Штатів притягнути Путіна до відповідальності за війну проти нашої країни та бомбардування мирних міст.





