Служба безпеки України закликала громадян зберігати спокій, чітко слідувати інструкціям військових та органам влади у своїх містах, не панікувати та не піддаватися ворожій дезінформації.

Про це йдеться у заяві СБУ, передає пресслужба відомства.

«Шановні громадяни України! З ранку сьогоднішнього дня російські війська здійснюють удари по мирних українських містах з різних напрямів, у тому числі зі сторони тимчасово окупованих Донбасу та Криму, а також північно-східного регіону. В Україні введеновоєнний стан. Це — необхідний крок, заради безпеки держави та нашої перемоги. Зберігайте спокій! Чітко слідуйте інструкціям військових та місцевої влади у ваших містах та не піддавайтесь паніці і ворожій дезінформації», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що ситуація, в якій знаходиться наша Батьківщина, вимагає від усіх нас єдності, спокою та рішучості.

Усі органи державної влади, весь силовий блок, співробітники СБУ, спецпризначенці Центру спеціальних операцій «А» разом зі Збройними силами України та колегами з Державної прикордонної служби працюють на максимум «для найбільш ефективного захисту нашої країни та вашої безпеки», зазначається в заяві.