У п'ятницю вранці, 10 червня, війська російського агресора відкрили вогонь з мінометів по прикордонню Чернігівщини. Прикордонники зафіксували понад 20 приходів у напрямку населеного пункту Грем'яч.

Про це повідомило Суспільне, посилаючись на інформацію речниці Чернігівського прикордонного загону Галини Шеховцової.

Зазначається, що втрат серед особового складу та техніки немає.

Нагадаємо, востаннє росіяни обстріляли прикордоння Чернігівської області 8 червня близько 13:00. Тоді зафіксували чотири вибухи неподалік Гірська. Попередньо обстріл вівся з артилерії із напрямку населеного пункту Нові Юрковичі (рф).