У Сєвєродонецьку минулої доби ворог обстріляв «Азот» та «Склопластик», у Лисичанську загинула жінка.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Зазначається, що поранених жінку і чоловіка з Лисичанська госпіталізовано до лікарень інших областей.

«Вчора ворог вкотре влучив в «Азот», а саме на територію транспортного цеху, де сталося займання ГСМ. Постраждало і одне з приміщень ТОВ «НВО «Сєвєродонецький Склопластик». Росіяни поцілили в полігон рятувальників, розташований за містом. Під масований обстріл потрапили селища Павлоград та Синецький під Сєвєродонецьком», – йдеться у повідомленні.

Сергій Гайдай поінформував, що протягом 11 червня по 10 будинків росіяни знищили в Золотому і Врубівці, два – в Миколаївці. У Лисичанську – чотири, а також торговельний центр та магазин.