Російські окупаційні війська застосували ударні дрони для атак по прикордонних районах Сумщини, внаслідок чого зафіксовано влучання в школу та ангар і зерносховище агрофірми. Також ворог бив по регіону з мінометів.
Про це повідомляє Сумська ОВА.
По території Миропільської ТГ росіяни вдарили шахедами. Відбулося влучання одного БпЛА Shahed у приміщення школи, внаслідок чого виникла пожежа у прибудові до 2-поверхової будівлі школи. Ще один дрон поцілив у продуктовий магазин і третій в нежитлове приміщення на території громади.
У Миколаївській СГ відбулося влучання БпЛА Shahed в ангар та зерносховище агрофірми. Пошкоджено декілька одиниць тракторної техніки.
З мінометів росіяни відкривали вогонь по Новослобідській, Середино-Будській та Білопільській громадах.
Нагадаємо, Кириленко повідомив про наслідки обстрілів Авдіївки, Українська, Торецька.






