У російському МЗС пригрозили Польщі за нарощування сил Північноатлантичного альянсу.
Про це повідомляє Reuters.
Глава департаменту МЗС росії зі зв'язків з Європою Олег Тяпкін заявив, що реакція Москви на нарощування сил НАТО в Польщі буде співмірною.
"Реакція, як завжди, буде співмірною і адекватною, спрямованою на нейтралізацію потенційних загроз безпеці російської федерації", – йдеться в його повідомленні.
Нагадаємо, що Польща стурбована заявами росії про ядерні удари. Там сприймають ці загрози серйозно.
Раніше повідомлялося, що рф пригрозила війною всьому заходу. Таку заяву зробив постпред росії при ООН Василь Небензя.




