Рівненський апеляційний суд відпустив на волю двох ув'язнених. Вони будуть воювати проти російських окупаційних військ.

Про це повідомляє Суспілне, посилаючись на слова речниці суду Олени Кузьменко.

Зазначається, що у практиці суду в Рівному таке рішення виносять вперше з часу запровадження воєнного стану. Підставою стало те, що чоловіки мають військовий досвід.

Колегія суддів Рівненського апеляційного суду звільнила з-під варти 31-річного Віталія Гончара і 39-річного Сергія Шморгуна. Обидва були засуджені за вчинення розбою.

"Чоловіки в камуфляжній формі й масках 22 жовтня 2018 року близько 3:30 пробралися до господарства мешканця села Городок Маневицького району та, погрожуючи власникові застосувати вогнепальну зброю, завдали кілька ударів ногами й кулаками та відібрали близько тисячі гривень й 1 700 доларів США", — розповіла Олена Кузьменко.