Переселенка з Донецька розповіла про те, як через війну двічі довелося залишати рідний дім.

Про це повідомляє ВІДКРИТИЙ.

Перша хвиля переселенців була у 2014 році, коли росія анексувала Крим та частково окупувала Донецьку й Луганську області. Серед них була і Світлана, яка тоді переїхала до Маріуполя. А вже у 2022 році загарбники вторглися і туди після чого жінка була вимушена переїхати до Дніпра. Про жахи війни, окупації, а також те, що дозволяє переселенці залишатися в ресурсі — в сюжеті Відкритого.