У своєму новорічному зверненні президент Володимир Зеленський підвів підсумки 2025 року, поділившись думками у Telegram.
Глава держави відзначив відданість і стійкість українців, а також висловив подяку Збройним Силам України за захист свободи та незалежності країни. За його словами, цей рік був виборений завдяки принциповості, щоденній праці громадян та мужності військових.
«Далі йдемо разом із тим, що нас тримає: досвідом і пам’яттю, рідним словом, надією та вірою. Беремо із собою здатність до спільної дії і людяність — те, що попри все», — зазначив Зеленський.
Президент також наголосив на важливості боротьби і праці заради миру та висловив впевненість у майбутньому.
«З Новим роком, дорогі українці!», — підсумував він.





