Школярі з Донеччини знову навчаються офлайн у закладах, перевезених до більш спокійних областей України.

Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Перший Краматорський ліцей, який відкрився у Перечині на Закарпатті набрав 20 класів, до яких ходитимуть не тільки краматорці, але й переселенці з інших громад та областей, в також і місцеві діти: частина навчатиметься очно, а частина — дистанційно.

Привітав дітей, батьків та викладачів із початком навчального року і побажав отримати глибокі знання, які стануть в пригоді у майбутньому відновленні Донеччини. Дякую своєму Закарпатському колезі Мирославу Білецькому, керівниці національного проекту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Мар’яні Томин та всім, хто зробив внесок у переміщення ліцею, щоб наші діти нарешті знову змогли вчитися офлайн. – повідомляє голова Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Крім того, у Києві відкрилися Маріупольські школи №48 і №66, а у Дніпрі — Покровська школа №1.

РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ: На Донеччині ВПО реєструють на отримання гуманітарної допомоги