Протягом доби 15 червня російські окупаційні війська 54 рази відкривали вогонь по Херсонщині, випустивши 223 снаряди. Внаслідок ворожих обстрілів двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранення.
Про це повідомляє глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Він зазначив, що ворог вів вогонь з мінометів, артилерії, «Градів», безпілотників, авіації. Також росіяни завдали ракетних ударів.
По місту Херсон ворог випустив 37 снарядів.
Російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області.
Нагадаємо, 15 червня росіяни знову обстріляли Херсонщину, загинула літня жінка.





