Під час обміну полоненими, який відбувся 11 квітня напередодні Великодня, в Україну повернули 12 військових 1-го корпусу Нацгвардії Азов. Це 11 військовослужбовців бригади “Азов” та один військовослужбовуць бригади “Кара-Даг”.
Про це повідомив командир 1-го корпусу Нацгвардії Азов Денис Прокопенко.
“Це велика радість для рідних наших бійців, для підрозділу та для всіх тих, хто щоденно працює, аби повернути додому кожного нашого полоненого. Наші побратими, яких вдалося визволити з російської неволі, провели в російських тюрмах майже чотири роки. Вони витримали нелюдський тиск і страшні катування”, — наголосив Прокопенко.
Він привітав звільнених полонених на рідній землі, наголосивши, що вони є прикладом мужності, відваги та сталевої волі.
“Дякую всім, хто регулярно поповнює наш обмінний фонд, країнам, які надають майданчики для перемовин і сприяють обмінам, а також президенту України, представникам МВС, СБУ, ГУР, Асоціації родин захисників Азовсталі і всім, хто залучений в процес обмінів. Продовжуємо працювати на всіх рівнях, аби повернути додому кожного нашого полоненого побратима”, — додав командир Азову.
Нагадаємо, напередодні Великодня Україна та Росія провели масштабний обмін військовополоненими. Додому вдалося повернути 175 захисників.
У суботу, 11 квітня, під час нового обміну полоненими додому повернулися також семеро цивільних українців. Їх незаконно утримували в рф з 2022 року.





