Жителів Києва затримала Нацполіція за підпали будинків родичів військовослужбовців ЗСУ.
Про це повідомляє поліція Полтавської області.
За даними слідства, чоловіки діяли за вказівками спецслужб рф і отримували інструкції через мобільні додатки.
Останній підпал вони намагалися здійснити в Миргородському районі Полтавщини, підклавши шини та обливши їх запальною сумішшю під житловими будинками. Потерпілих немає.
У затриманих вилучили докази підготовки до злочину та листування з куратором. Їм оголосили підозру за ч. 2 ст. 194 ККУ. Загрожує до 10 років ув’язнення.








