Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко перевірив несення служби та забезпечення особового складу, що дислокується у прифронтових населених пунктах регіону: Часовому Яру й Торецьку.

Про це повідомляє Портал МВС.

Під ударами авіабомб співробітники поліції залишаються поруч з жителями області. Вони фіксують наслідки російських ударів, рятують поранених, здійснюють евакуацію.

Під час робочої поїздки поліцейським передано гуманітарну допомогу від управління Головної інспекції поліції Тернопільської області.

Через близькість фронту Торецьк і Часів Яр постійно перебувають під обстрілами. Окрім артилерії та РСЗВ, по житлових кварталах працює російська авіація, перетворює на руїни будинки, підприємства, лікарні. Зазнало руйнувань Торецьке відділення поліції. Утім, поліція перебуває на місці та виконує свої обов’язки. Адже в Торецьку залишаються близько 8 тисяч жителів, зокрема й діти, які потребують допомоги.

Робочий візит очільника Нацполіції в Донецькій області також проходив під вибухи касет «Градів» – окупанти обстрілювали дорогу. Незважаючи на це, гуманітарний вантаж вдалося успішно доставити та роздати нарядам.

Руслан Осипенко поспілкувався з працівниками, які чергують в слідчо-оперативних групах, на блокпостах щодо їхніх потреб. Пересвідчився, що поліцейських забезпечено засобами захисту – касками, бронежилетами.