Нова прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко надіслала до Верховної Ради подання про оновлений склад Кабінету міністрів.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, передають Новини.LIVE.

Свириденко подала до Верховної Ради документ, де запропонувала такі зміни в уряді:

  • Михайло Федоров ‒ перший віцепрем’єр та міністр цифрової трансформації;
  • Олексій Кулеба ‒ віцепрем’єр з Відновлення України;
  • Тарас Качка ‒ віцепрем’єр з євроінтеграції;
  • Матвій Бідний ‒ міністр молоді та спорту;
  • Герман Галущенко ‒ міністр юстиції;
  • Світлана Гринчук ‒ міністр енергетики;
  • Наталія Калмикова ‒ міністр у справах ветеранів;
  • Оксен Лісовий ‒ міністр освіти та науки;
  • Віктор Ляшко ‒ міністр охорони здоров’я;
  • Сергій Марченко ‒ міністр фінансів;
  • Олексій Соболєв ‒ міністр економіки, довкілля, та сільського господарства;
  • Денис Улютін ‒ міністр соцполітики.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада проголосувала за призначення Юлії Свириденко на посаду прем’єр-міністра України.