Королівство Норвегія приєдналася до широкої міжнародної "танкової коаліції" для того, щоб допомогти Україні.Перші бойові танки з'являться в Україні вже найближчим часом.
Про це йдеться уповідомленніна сайті Міністерства оборони України.
Очільник оборонного відомства Олексій Резніков 10 березня у Києві провів зустріч з міністром оборони Королівства Норвегія Бйорном Арільдом Грамом.
"Норвегія приєдналася до широкої міжнародної "танкової коаліції" для того, щоб допомогти Україні з основним бойовим танком. Вже триває підготовка особового складу і найближчим часом перші танки будуть в Україні. Також допомагаємо із посиленням ППО. Ми передали комплекси короткої дальності "Містраль" і зробили внесок у роботу по системі середньої дальності NASAMS. Продовжимо далі бути разом з Україною і підтримувати вас на вашому шляху", – запевнив Бйорн Арільд Грам.
Також норвезький міністр повідомив про ухвалення рішення виділяти 7,5 млрд доларів на допомогу Україні протягом наступних пʼяти років. Відповідну програму подано на затвердження парламенту. Він оголосив про те, що Норвегія планує передати Україні пускові установки, пункти управління вогнем та ракети до систем зенітних ракетних комплексів NASAMS.






