Клініки у Німеччині вже прийняли понад 200 хворих та постраждалих з України. Про це повідомив представник Федерального міністерства охорони здоров'я.

Таку інформацію оприлюднило видання Bild.

Із загальної кількості 620 звернень на європейському рівні, які надійшли з України, Німеччина вже прийняла на лікування 220 пацієнтів.

"Найближчим часом буде завершено понад 50 додаткових прийомів пацієнтів", – зазначив представник міністерства

Постраждалих госпіталізують за процедурою, згідно з якою Німеччина поділена на п'ять регіонів.

З 220 пацієнтів 52 були доставлені на південь (у Баварію), 50 осіб прибули до п'яти північних федеральних земель, 44 – на схід, 39 – на захід (Північний Рейн-Вестфалія), 35 – на південний захід.

Раніше Німеччина оголосила, що надасть медичну підтримку Україні, допомагаючи з протезуванням, створенням травматологічних центрів та направить своїх лікарів.