На підставі зібраних Державним бюро розслідувань доказів Генеральний прокурор України повідомила про підозру народному депутату України Олексію Ковальову.

Про це повідомили у прес-службі ДБР.

Працівники Державного бюро розслідувань у квітні 2022 року відкрили кримінальне провадження відносно народного депутата України, який після повномасштабного вторгнення російської федерації перебуває на тимчасово окупованій території Херсонської області та допомагає окупаційним військам.

У ході розслідування встановлено, що на початку липня цього року Олексій Ковальов обійняв посаду заступника голови у незаконно створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора ‒ «уряді Херсонської області».

Також народний депутат 8 червня 2022 року на своїй сторінці у соціальній мережі розмістив публікацію про нібито інтеграцію до країни-агресора частини України з метою здійснення впливу на громадськість та маніпуляцію свідомості.

Йому загрожує покарання до 15 років чи довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.