У ніч на 19 липня та вранці російські війська здійснили найпотужнішу атаку по Павлограду Дніпропетровської області, застосувавши як ракети, так і ударні безпілотники.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
«Пекельні ніч та ранок. Наймасованіша атака на Павлоград: вибух за вибухом, удари ракетами й дронами», – зазначив очільник області.
Унаслідок обстрілів у місті пошкоджено пожежну частину, кілька промислових об’єктів та п’ятиповерховий житловий будинок. На місцях влучань виникли пожежі.
Крім того, увечері ворог знову атакував Дніпропетровщину. Через удари у Дніпрі та навколишньому районі також спалахнули пожежі.






