Під час війни голова Хмельницької МСЕК Тетяна Крупа отримала відзнаки від голови Верховної Ради та премʼєр-міністра за високий професіоналізм.
Про це йдться в судових матеріалах, які є у розпорядженні Українських Новин.
Під час війни, а саме 15 листопада 2022 року Крупа була нагороджена грамотою Голови Верховної Ради України, 16 червня 2022 року нагороджена почесною грамотою Міністерства охорони здоровʼя України, а роком раніше – почесною грамотою Кабінету Міністрів, а також подякою премʼєр-міністра України.
Читайте також: Названа кількість слідчих ДБР і детективів НАБУ, які ведуть справу проти голови Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи
Також Крупа отримала почесне звання “заслуженого лікаря України” (у 2015 році), має значну кількість почесних грамот та подяк за високий професіоналізм від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоровʼя України, а також позитивні характеристики як депутат Хмельницької обласної ради та як головний лікар КЗ ОЗ “Хмельницький обласний центр МСЕК”.






