Неповнолітня дівчина загинула внаслідок ураження струмом, коли ловила рибу під час відпочинку на Закарпатті.

Про це повідомила поліція Закарпатської області.

Зазначається, що 19 квітня близько 16:40 жінка повідомила на лінію 102 про те, що її неповнолітню доньку вдарило струмом.

На місце негайно відправили поліцію та медиків, але врятувати дівчину не вдалося.

Її матір розповіла, що сім’я відпочивала у селі Порошково: дівчина підняла вудку вгору під високовольтною ЛЕП і через високу напругу ліній, електричний розряд пройшов повітрям, утворивши електричну дугу, та спричинив смертельне ураження.

Читайте також: Підлітка, який влаштував стрілянину у школі на Закарпатті, взяли під варту

У справі призначать судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.