Українські захисники на півдні збили російський штурмовик Су-25. Також ЗСУ знищили до 20 одиниць іншої техніки окупантів.
Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" уFacebook.
Українські бійці вчора в районі Сухого Ставку (Херсонська область) пошкодили російський літак Су-25. Пізніше було підтверджено, що штурмовик вивели зі складу ворожих сил.
Крім того, ЗСУ на півдні знищили три танки, чотири гаубиці "Мста-Б", реактивну систему залпового вогню "Град" та близько 10 одиниць авто-бронетехніки. Також ліквідовано 37 російських окупантів.
У Бериславському районі Херсонської області ЗСУ знищили ворожий склад боєприпасів.




