У селі Требухів Київської областівідбулися сутичкиміж прихильниками УПЦ МП та ПЦУ.Активісти ПЦУ нібито захопили Покровський храм.
Про цеповідомилапресслужба УПЦ (МП).
"Активісти "ПЦУ" за допомогою болгарки захопили Покровський храм села Требухів Бориспільської єпархії", — йдеться у повідомленні.
В УПЦ (МП) дії прихильників ПЦУ називають актом рейдерства. Там само заявляють, що активістам "допомагали особи, одягнені у військову форму".
Крім того, поскаржилися на те, що поліція нібито не втручалася в ситуацію, тоді як парафіяни намагалися перешкодити "зловмисникам".
"Діти та жінки громади УПЦ під захистом небагатьох чоловіків згуртувалися у трапезній, де сьогодні було здійснено богослужіння. Утім, приміщення трапезної також намагаються захопити. Крім того, агресивні прихильники ПЦУ разом з особами у військовій формі роблять спробу захоплення будинку священника, в якому перебувають малолітні діти", – говориться у повідомленні.
Раніше ми повідомляли, що колишній намісник Києво-Печерської лаври поскаржився на відсутність електрики.






