Уряд схвалив проєкт постанови Верховної Ради «Про віднесення селища Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області до категорії міст».
Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Проєкт передбачає офіційне надання Слобожанському статусу міста.
Очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук зазначив, що зміна статусу відкриває нові можливості для розвитку громади та посилює її позиції в області.
«Для мешканців це може принести додаткові ресурси та програми підтримки», – додав він.





