Новий дитячий простір відкрився у Старокостянтинівській громаді. Цей важливий проєкт став реальністю завдяки злагодженим зусиллям місцевої громади, підтримці Благодійного Фонду “Рокада” Хмельницький та Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Про це повідомляється на офіційній сторінці благодійного фонду “Рокада”.

У приміщенні бібліотеки з’явився хаб, що буквально переповнений можливостями для розвитку та відпочинку дітей. Проектор з екраном для цікавих інтерактивних занять, шафи і стелажі для зберігання іграшок та книг, столи-трансформери і стільці для організації заходів, а також зручні дитячі меблі та аксесуари, що створюють атмосферу комфорту та творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Хмельницькому для переселенців реконструюють гуртожиток

Цей проєкт – відмінний приклад того, як спільні зусилля можуть змінювати життя на краще, ефективно реагуючи на потреби дітей вразливих категорій та надаючи їм необхідну підтримку, можливості для розвитку, особливо в такий складний час.

Фонд має надію, що дитячий простір стане місцем, де кожна дитина зможе відчути себе в безпеці, розвиватимете свої здібності та здійснюватиме мрії.

Проєкт реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.