У Сумській області СБУ затримала депутата районної ради за підозрою у державній зраді. Зокрема, під час тимчасової окупації Тростянця він активно допомагав ворогу та закликав громадян переходити на бік загарбників.
Про це повідомляєуправління СБУ в Сумській області.
Повідомляється, посадовець за власної ініціативи налагодив контакт з офіцерами збройних сил РФ та запропонував свою допомогу та сприяння.
Також зловмисник забезпечував ворога продуктами харчування та предметами першої необхідності, безперебійним енергопостачанням до місць дислокації, допомагав орієнтуватись на місцевості, а також поширював через інтернет заклики щодо підтримання дій окупантів.
Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 110 та ч. 2 ст. 111 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.





