У Чернігові відбувається геноцид українців, який мають терміново зафіксувати прокурори з Гааги.
Таку заяву зробив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, повідомляє Укрінформ.
«Льотчики – це просто бездушні мерзоти і фашисти. Вони скидали у хорошу видимість (вдень це відбувалося) бомби з малих висот. Вони чудово бачили, куди вони скидали величезні бомби – на житловий мікрорайон. Було знищено кілька будинків у районі вулиці Чорновола. Там постраждали тисячі квартир», – повідомив Атрошенко.
Міський голова не зміг відповісти на запитання, скільки у Чернігові загиблих. Він розповів, що у влади є статистика лише про поранених, які надійшли до лікарень (деякі з них пізніше померли). Він додав, що лише у нього на очах рятувальники витягли з-під завалів тіла близько 25-30 людей.
За словами Атрошенка, через постійні обстріли поки що неможливо використати для поховань найбільший цвинтар міста.
«Ми навіть не можемо сьогодні використовувати свій цвинтар «Яцево». Ми тимчасово використовуємо цвинтар у Яловщині. Екскаватор риє траншеї, ми складаємо в ряд людей і в районі знаходження кожної труни ставимо табличку, щоб потім (нормально) перепоховати. Це жах. Це реальний геноцид, абсолютно свідоме знищення українців», – наголосив чернігівський мер.
Він також заявив, що до Чернігова потрібно терміново надсилати прокурорів з Гааги, які фіксуватимуть застосування забороненої у світі зброї.





