Гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі покинув Запорізьку АЕС.Наразі на ЗАЕС залишилися 5 представників місії.

Про цеповідомляєНАЕК "Енергоатом".

"Станом на 18:00 1 вересня 2022 року генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі залишив Запорізьку АЕС. Разом з ним зі станції поїхала більшість членів делегації", – зазначено в повідомленні компанії.

Згідно з ним, зараз на ЗАЕС залишилися п'ятеро представників місії МАГАТЕ, які розвантажують привезене ними обладнання та продовжать роботу на станції.

"Очікується, що вони перебуватимуть на Запорізькій АЕС до 3 вересня", – зазначили в НАЕК.