Українські воїни щодня «демобілізують» нові групи російських офіцерів, влаштовуючи їм безповоротну зустріч із Кобзоном і залишаючи армію окупантів без командування.

За новими даними офіцера ЗСУ Анатолія Штефана «Штірліца», ще кілька десятків командирів армії РФ більше не даватимуть наказів.

Згідно зі свіжим зведенням нашого військового, кількість ліквідованих російських офіцерів продовжує зростати. За його підрахунками, з початку повномасштабного вторгнення станом на 16 липня 2025 року було підтверджено загибель щонайменше 6648 представників командного складу РФ.

«Смерть ворогам», — резюмував Штефан.