“Марсель” переміг донецький “Шахтар” у матчі-відповіді плей-оф Ліги Європи.
Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.
“Шахтар” активніше розпочав матч. Вже на першій хвилині Егіналду пройшов по флангу, але його удар заблокував захисник “Марселя” Самюель Жиго. А на восьмій хвилині можливостями не скористалися Данило Сікан та той-таки Егіналду.
На 12-й хвилині “Шахтар” все ж відкрив рахунок. Захисник “Марселя” Жонатан Клосс збив у штрафному майданчику Егіналду, пенальті реалізував Георгій Судаков.
На перерву “Шахтар” та “Марсель” пішли за нічийного рахунку. На 23-й хвилині помилкою Тараса Степаненка скористався півзахисник Амін Аріт, який віддав пас на форварда П’єр-Емеріка Обамеянга, який відновив паритет та став рекордсменом Ліги Європи за забитими м’ячами.
У другому таймі “Марсель” був ближчим до того, щоб вийти вперед. Це вдалося зробити на 74-й хвилині: Жордан Верету виконав подачу у штрафний майданчик “Шахтаря”, з чим не впоралися ані Ярослав Ракицький, ані Микола Матвієнко. Обамеянг скинув м’яч форвардові Ісмаілу Сарру, який зробив рахунок 2:1.
А вже на 81-й хвилині рахунок став 3:1 на користь французької команди. Степаненко “зняв” з кулаків голкіпера Дмитра Різника м’яч після подачі Жонатана Клосса, його отримав півзахисник Жоффрі Кондогбія, який забив третій гол “Марселя” у матчі.
“Марсель” — “Шахтар” 3:1
(Обамеянг, 23, Сарр, 74, Кондогбія, 81 — Судаков, 12)






