До штурмових бригад «Гвардії наступу» загалом надійшло вже близько 28 тисяч заявок на вступ.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає"РБК-Україна".

"28 тисяч заявок від добровольців ми вже прийняли. В першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через відповідний сайт. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують", – заявив очільник МВС.

Клименко додав, що підрозділи "Гвардії наступу" вже фактично сформовані й наразі ведеться додатковий набір добровольців для формування резерву на майбутнє.