Агентство ООН у справах біженців повідомляє про збільшення кількості евакуйованих і переміщених осіб в Україні з середини 2024 року.
Про це в інтерв’ю Укрінформу розповіла представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг.
За її словами, нині близько 3,7 мільйона українців залишаються внутрішньо переміщеними, ще близько 5,6 мільйона — біженці.
“З середини 2024 року ми спостерігаємо зростання числа людей, які були змушені покинути свої домівки в прифронтових районах”, — зазначила Біллінг.
Вона також уточнила, що від початку 2025 року 190 тисяч українців стали переміщеними з Донецької, Харківської та Сумської областей.






