У Миколаївському районі поліцейські викрили місцевого мешканця на незаконному збуті боєприпасів та набоїв.
Про це повідомляє Поліція області.
Затримали фігуранта саме під час спроби продажу гранат і набоїв. За вчинений злочин слідчі повідомили йому про підозру. Нині суд обрав запобіжний захід, за незаконний збут чоловікові загрожує до семи років увʼязнення.
У ході реалізації оперативної інформації та після проведення необхідних заходів оперуповноважені та слідчі відділення поліції № 4 Миколаївського райуправління, за участі оперативників обласного главку поліції та за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення затримали 33-річного мешканця Миколаївського району саме під час збуту боєприпасів.
На місці події правоохоронці вилучили дві гранати Ф-1, підривачі та 100 набоїв.
Фігуранта поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.







