Молодий військовослужбовець, який уклав «контракт 18-24», проходить завершальний етап інтенсивної підготовки. На полігоні він перебуває вже майже місяць.
Про це повідомляє АрміяINFORM.
«Мені все подобається. Підготовка якісна, інструктори — чудові, колектив — злагоджений і підтримуючий», — зазначив боєць.
Військовослужбовець вже обрав свій напрям служби: розвідка. Зараз він готується до подальшого виконання завдань у цьому підрозділі.






