Американська політична активістка та MAGA-блогерка Лора Лумер заявила, що після приїзду до України переглянула багато своїх попередніх уявлень про країну. Про це вона написала в соцмережі X, відповідаючи на привітання міністра закордонних справ України Андрія Сибіги з нагоди її візиту.
За словами Лумер, поїздка стала для неї можливістю перевірити інформацію особисто, а значна частина того, у що вона вірила раніше, виявилася викривленою або базувалася на напівправді.
«Більшість того, у що я вірила про Україну до візиту, є або спотвореним, або напівправдою. Я рада, що перебуваю тут ще деякий час, щоб продовжити розслідувати правду під час своєї поїздки для з’ясування фактів», — написала вона.
Лумер також заявила, що тепер значно краще усвідомлює масштаби російської пропаганди, яка, на її думку, присутня в американському інформаційному просторі. Вона висловила переконання, що Конгрес США має провести слухання щодо поширення російських наративів у медіа.
Блогерка додала, що планує поділитися своїми висновками з аудиторією після завершення поїздки. Її заява стала помітною, адже раніше Лумер неодноразово висловлювала критичні оцінки щодо України, а нині відкрито визнає, що частина її поглядів сформувалася під впливом недостовірної інформації.
У соцмережах на слова американської активістки вже відреагували жартівливо: «Приїжджайте до Києва на терапію. Ми все покажемо і розповімо». Такий коментар відображає поширену серед українців думку, що особистий візит до країни часто руйнує стереотипи, сформовані пропагандою чи інформаційними маніпуляціями.
Джерело: X (Лора Лумер).






