В усіх районах Києва в зв’язку з аварією в енергосистемі наразі відсутнє водопостачання.

Про це повідомив Київводоканал, передає Укрінформ.

«На цей момент енергетики спільно з фахівцями Київводоканалу працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електроживлення об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства та повернути водопостачання киянам», ‒ наголосили у водоканалі.

Про подальший розвиток ситуації та терміни відновлення послуг інформуватимуть додатково.

Як повідомлялося, у Києві та Київській області застосовані екстрені відключення електроенергії.