Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил повідомила про підозру військовослужбовцю ЗСУ за фактом участі у терористичній організації.
Про це повідомляє прес-центр Офісу Генерального прокурора.
Упродовж 2021 року військовослужбовець передавав бойовику так званої «ДНР» інформацію стосовно дислокації та планування бойових завдань одного з підрозділів Збройних Сил України.
Під час проведення обшуку за місцем проживання підозрюваного виявлено та вилучено зброю і бойові припаси, які він намагався використати для диверсійно-розвідувальної групи.
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях за оперативного супроводу співробітників цього Головного управління СБУ.





